Recenze Jotul

Přidáno: 19. října 2013

• Kvalita
  • Výborné hoření a regulace
  • Málo popela
  • Sklo se nešpiní, pokud netopíte mokrým dřevem
  • Aby se vložka nekývala,je nutné utáhnout nožičky..
  • Snad jedině cena 38761 s DPH

Kvalita je kvalita, záruka 10let

Přidáno: 6. května 2013

• pěkný vzhled
  • výborná výhřevnost
  • kvalitní práce
  • kvalitní materiál
  • menší množství zbylého popele
  • minimální špinění skla
  • pěkné ohniště
  • záruka 10 let
  • široký servis a nákup náhradních dílů
  • po letošním lednovém zdražení skoro až o 10000,- Kč na neskutečnou cenu až kolem 50000,- Kč pro českého obyčejného zákazníka brutální cena!!!!!!!
  • na nožičkách se vyvážená vložka kýve vahou při otevírání dveří při přikládání
  • žalostný prospekt o výrobku /foto,techn. informace/
  • minimální informace a zkušenosti s krbem u prodejců na internetu a hlavně u dovozce v Brně a v Praze. Za tu cenu bych vítal škálu informací prodejců pro zákazníka,jak je tomu na západě/SRN/, abych přesvědčil a prodal k zákazníkově spokojenosti, protože zákazník nekupuje housky, ale věc na několik let.

-Vložku jsem zprovoznil až v dubnu 2013, když už nebyla velká zima.Velký test vložky s teplovzdušným vytápěním bude až v zimě 2013.
-Přes tu brutální cenu pro obyčejné zákazníky doporučuji.
-Pro výběr této vložky jsem se rozhodl také proto,protože vlastním rok a půl krbová kamna Jotul F3 CB v zimní zahradě a topí skvěle a všichni je obdivují ( jen ta cena!!! )
- severská kvalita a záruka hovoří za vše i přes tu cenu jsem se rozhodl správně.

Přidáno: 8. března 2012

(naposledy upraveno 8. března 2012)

• Téměř žádný popel
  • Vysoká výhřevnost
  • Skvělý vzhled
  • Po topení sklo naprosto čisté
  • Nízká spotřeba dřeva
  • Vyšší pořizovací cena

Všem doporučuji,vložku mám asi rok a opravdu jsem s ní vysoce spokojený.Myslím si že se vyplatí investovat více peněz při pořizování,vrátí se Vám to.
Skandinávská kvalita mě opět přesvědčila.

Zobrazuji 21 - 23 ze 23 recenzí 1 [ 2 ]